logo Beatronic Supply

 

Producent kamer szybkich znajdujących zastosowanie na rynkach całego świata, wspólnie dostarczamy spersonalizowane rozwiązania i kompletne systemy. Produkty iX Cameras stosowane są w wielu dziedzinach od mikroskopii i analiz materiałów, przez bimoechanikę, motoryzację i balistykę aż do przemysłu rakietowego.

i-SPEED 2

Seria kamer o małych rozmiarach i łatwych w użyciu. Jest to ekonomiczne rozwiązanie klasy podstawowej do analizy ruchu szybkiego. Kamery z serii i-SPEED 2 łączą wysoką rozdzielczość z dużymi prędkościami obrazowania, co czynie je idealnymi do użycia w mikroskopii, robotyce, testach zderzeniowych w motoryzacji, biomechanice, inspekcji sieci i wielu innych ...

Kamery i-SPEED 2 są przenośne, zużywają mało energii i zapewniają doskonałą jakość zdjęć. Przesyłanie obrazów odbywa się za pośrednictwem sieci Ethernet.

Kamery mogą być również wyposażone w akumulatory, dzięki czemu idealnie nadają się do pracy w terenie. Opcjonalny pakiet  Hi-G shock zapewnia dodatkową warstwę zewnętrznego poszycia o dużej wytrzymałości.

 

i-SPEED 7

Seria i-SPEED 7 posiada najwyższą przepustowość (prędkość i rozdzielczość), względem każdej dostępnej obecnie na rynku dużej kamery wideo - 26 gigabitów na sekundę - co stawia ja na pierwszym miejscu spośród wszystkich kamer szybkich na świecie.

W rozdzielczości Full HD (1920x1080) kamera i-SPEED 726 może zarejestrować prawie 13 000 klatek na sekundę. Co więcej, i-SPEED 726 ma maksymalną prędkość nagrywania równą 1 000 000 fps. Kamera ta jest szeroko stosowana w balistyce, testowaniu materiałów, analizie DIC, analizie PIV oraz w wielu innych zastosowaniach, w których wymagane są najwyższe kombinacje prędkości i rozdzielczości.